Parts for Briggs & Stratton 135232-1035-E1: Oil Group Parts
Location on Diagram
Part Description
Price & Availability
287A
By: Midwest Engine
Compare At:
You Save:
Out Of Stock
Usually ships within 4 - 14 days
Add to Cart
428
Nut
By: Midwest Engine
Compare At:
You Save:
Out Of Stock
Add to Cart
441
Not available
This part is discontinued by the manufacturer and is no longer available for purchase.
523A
Not available
More
524
More
525C
525A
789
842
842A
847A
978
982A